Osada Skoczkowo

Tu realizujemy Bon Turystyczny!

ozdoba

O nas

„Ostrzycki Las” to nowoczesny, kameralny ośrodek wczasowy położony w miejscowości Pierszczewko koło Krzesznej nad samym jeziorem Ostrzyckim, w sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Nazwa kompleksu pochodzi od pobliskiego Rezerwatu Przyrody „Ostrzycki Las” na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest to najwyżej położona, najatrakcyjniejsza część Pojezierza Kaszubskiego (Wzgórza Szymbarskie nazywane niekiedy Beskidem Kaszubskim), w której wznosi się najwyższe wzniesienie całego Niżu Polskiego, czyli Wieżyca (329 m n.p.m.).

ozdoba

Zapraszamy

Ośrodek został otwarty w 2021 roku i składa się z ośmiu całorocznych domków z tarasami i niesamowitym widokiem na jezioro oraz całą okolicę. Domki znajdują się na hektarowej działce z linią brzegową.

Atrakcje

Z uwagi na położenie naszych domków już najbliższa okolica zapewnia moc atrakcji, takich jak sporty wodne (żeglarstwo, spływy kajakowe), wędkarstwo, grzybobranie i spacery w pięknej, zmieniającej się w ciągu roku scenerii Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Ze względu na ukształtowanie terenu nasza najbliższa okolica jest „ziemią obiecaną” dla rowerzystów.

Domki

W ośrodku znajduje się osiem nowoczesnych, całorocznych domków o wielkości do 35 m2 z częściowo zadaszonym tarasami i widokiem na jezioro. Każdy z nich posiada salon z kominkiem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (w tym ze zmywarką), osobną sypialnię i łazienkę. Dodatkowo sześć domków ma przytulną antresolę z dodatkowymi miejscami do spania.

trees

Na skraju pięknego rezerwatu

Każdy z domków nosi nazwę nawiązującą do gatunków drzew, które rosną w okolicy: Buk, Sosna, Świerk, Dąb, Brzoza, Modrzew, Jesion i Jodła.

ozdoba ozdoba

Nasze
Domki

Domek Świerk
Zdjęcia wyposażonych domków już wkrótce
już od 370 zł noc
2-4 os.
35m2
Domek Sosna
Zdjęcia wyposażonych domków już wkrótce
już od 400 zł noc
2-4 os.
35m2
Domek Modrzew z prywatnym dmuchanym jacuzzi na tarasie (czynne od 1.04 do 20.11)!
Zdjęcia wyposażonych domków już wkrótce
już od 450 zł noc
2-4 os.
44m2
Domek Dąb
Zdjęcia wyposażonych domków już wkrótce
już od 450 zł noc
2-4 os.
52m2
Domek Buk
Zdjęcia wyposażonych domków już wkrótce
już od 450 zł noc
2-4 os.
52m2

Wasze
opinie

opinie
Wspaniałe miejsce!
  • Spędziliśmy bardzo relaksujący weekend. Domek Dąb z cudownym widokiem. Herbata na tarasie za dnia, pod kocykiem. Wieczór przy kominku z netflixem oraz wspaniały seans balia i sauna <3 Wrócimy!
    Roksana
  • Domki Ostrzycki Las to cudowne miejsce na wypoczynek. Ośrodek jest nowy i do urządzenia wnętrz i całej powierzchni właściciel włożyli dużo serca. Widać że bardzo sie starają aby przyjeżdżającym niczego...
    ewa
  • Domki są pięknie położone przy samym jeziorze, w odległości 100 metrów od lasu. Wokół cisza i spokój. Domki są nowe, bardzo dobrze urządzone, czyste i wygodne. Na terenie obiektu jest plac zabaw dla...
    DawidK
OstrzyckiLas
booking9.6/10
facebook5/5
ozdoba
Newsletter
ozdoba
Nasz
Facebook