Osada Skoczkowo

Udany wypoczynek

ozdoba

Oferta domków

W ośrodku znajduje się osiem nowoczesnych, całorocznych domków o wielkości do 35 m2 z częściowo zadaszonym tarasami i widokiem na jezioro.

Każdy z nich posiada salon z kominkiem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (w tym ze zmywarką), osobną sypialnię i łazienkę. Dodatkowo sześć domków ma przytulną antresolę z dodatkowymi miejscami do spania. Domki są przygotowane są do komfortowego wypoczynku od 2 do 4 osób, ale większe z nich mogą przyjąć nawet 6 osób bez konieczności dostawiania dodatkowych łóżek. Łączna maksymalna ilość osób, którą jednorazowo jest w stanie ugościć nasz ośrodek to 40 osób dorosłych.

Udogodnienia

Każdy domek wyposażony jest w telewizor, a na terenie ośrodka zapewniamy dobrej jakości łączenie Wi-Fi, które pozwala na komfortową pracę zdalną.
Na uprzednio zgłoszone z wyprzedzeniem życzenie gości zapewniamy bezpłatnie łóżeczko dziecięce. Co więcej, na życzenie zapewnimy: wanienkę, nocnik, nakładkę na WC oraz podgrzewacz do butelek.
Mile widziane są też pieski i inne małe zwierzęta domowe (koszt 20 zł/doba).

Zapraszamy

Skoro nazywamy się „Ostrzycki Las” i jesteśmy położeni na skraju tego pięknego rezerwatu, to każdy z domków nosi nazwę nawiązującą do gatunków drzew, które rosną w okolicy: Buk, Sosna, Świerk, Dąb, Brzoza, Modrzew, Jesion i Jawor.